Krajina
Autor: František Bohuslav Blažek
(1879 Praha - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: 43,5 x 43,5
Konec dražby: 04.03.2024 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč