100. Zima

Autor: Jiří Krejčí
(1899 Praha - 1977 Chřibská)

signováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1945
Šířka: 32,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 35 x 44

Konec dražby: 17.04.2023 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč