Šeříky
Autor: Jiří Krejčí
(1899 Praha - 1977 Chřibská)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 44,5 x 59,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč