144. Miska
skleněná miska z rubínového skla ve tvaru listu dekorována zlacením
Šířka: 19 cm, délka: 24 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč