144. Sýkora
mastný pastel na papíře, sign. PD 1963, 23x35cm, rámováno 39x54cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč