28. Slunečnice
Autor: Ella Tesařová Muchová
(1912 Polsko - 1958)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1968
Šířka: 46 cm, výška: 48 cm, rámování: 67 x 63,5 cm
Konec dražby: 18.09.2019 19:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč