1184. Kytice
Autor: Božena Mathauserová
(1907 Praha - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč