119. Na husí pastvě
Autor: Čeněk Choděra
(1881 Lázně Toušeň - 1955 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 85 cm
Konec dražby: 23.08.2023 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč