Před chatrčí

Autor: Hermann Ernst Friedrich Garling
(1892 - 1961)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1931
Šířka: 89,5 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 107 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč