145. Nečitelná signatura
Olej na plátně, Vesnické stavení, sign. nečitelně PD, 14x21cm, rámováno 28x35cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč