145. Snopy
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1938
Šířka: 35 cm, výška: 38 cm, rámování: 45 x 41,5 cm
Konec dražby: 10.05.2022 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč