145. Soubor grafik - 8 kusů
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 5 cm, výška: 8 cm, rámování: 18 x 14 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.06.2022 19:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč