54. Kunětická hora od Brozan
Autor: Svatopluk Havrlík
(1908 Bavorov - 1966 Praha)
signováno vlevo dole, autorský popis na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1941
Šířka: 64 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 65 x 83,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč