53. Květiny ve džbánu
Autor: František Zelenka
(1904 Kutná Hora - 1944 Osvětim)
signováno vpravo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 12 cm, výška: 14 cm, rámování: 24 x 22,5 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč