Portrét dívky

Autor: Vojtěch Hynek Popelka
(1888 Praha - 1961 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1912
Šířka: 34 cm, výška: 38 cm, rámování: 45 x 41 cm

Konec dražby: 18.09.2019 19:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč