14. Králíci
Autor: Vojtěch Hynek Popelka
(1888 Praha - 1961 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 43 cm, rámování: 57 x 72 cm
Konec dražby: 08.08.2022 19:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč