Ovečky
Autor: Vojtěch Hynek Popelka
(1888 Praha - 1961 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1933
Šířka: 43,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 49,5 x 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč