148. Nedej zahynouti

Autor: Vítězslav Fleissig
(1893 Praha - 1955 Praha)

Monogram VF je čitelný v levém spodním rohu. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 10 cm, výška: 13 cm, rámování: 22 x 20 cm

Konec dražby: 23.11.2021 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč