72. Cesta vesnicí
Autor: Vítězslav Fleissig
(1893 Praha - 1955 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1951
Šířka: 53 cm, výška: 42 cm, rámování: 46 x 56,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:23 SELČ
Zbývá: 11d 10h 22m 51s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč