303. Bulharské moře
Autor: Vilém Karel Hanuš
(1906 Příbor)
signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na sololitu, datace: 1971
Šířka: 65 cm, výška: 65 cm, rámování: 79,5 x 79,5 cm
Konec dražby: 02.04.2023 17:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč