63. Kořen na pláži
Autor: Vilém Karel Hanuš
(1906 Příbor)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1969
Šířka: 29 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 16.03.2023 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč