146. Nesignováno
Olej na kartonu, Krajina s řekou, silně zašpiněno, nesignováno, 50x73cm, rámováno 62x84cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč