146. Stehlík Ctirad *1938
barevná litografie na papíře, sig. PD, číslováno 89/96, Kukuřice, tiskový rozměr 53 x 42 cm, rámováno 71 x 58 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč