Zamrzlý potok
Autor: Josef Zeman
(1893 Litoměřice - 1951)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 60 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 53 x 72,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč