72. Muž v klobouku
Autor: Emil Fejk
(1896)
Technika: akvarel
Šířka: 32,5 cm, výška: 40 cm, rámování: volná deska
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.08.2023 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč