103. Stromy v lese
Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 27 x 32 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč