Zátiší s jablky

Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1978
Šířka: 32 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 49 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 10.02.2020 22:40 SEČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat