Kytice ve váze
Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 46 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč