90. V parku

Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 39 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 52 cm

Konec dražby: 17.12.2019 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč