Karavana v zimě

Autor: Vilém František Hauk (Staněk)
(1910 Pardubice - ?)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 46 x 56 cm

Konec dražby: 01.03.2021 21:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč