147. Eckart
olej na plátně, Krajina, sign LD, 1927, 56x78cm, rámováno 72x93cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč