70. Horizont
Autor: Tom Solo
(? ?)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: barevné laky, datace: 2018
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 36 x 47,5 cm
Konec dražby: 12.08.2020 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč