9. Záplavy v Ardenách 1
Autor: Václav Blahoš
(1906 Bohušovice nad Ohří - 1985 Praha)
nesignováno
Šířka: 45 cm, výška: 45 cm, rámování: 53,5 x 53,5 cm
Konec dražby: 19.09.2019 19:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč