18. Portrét ženy

Autor: František Šimon Tavík
(1877 Železnice - 1942 Praha)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 30 x 28
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč