190. Katedrála sv. Víta
Autor: František Šimon Tavík
(1877 Železnice - 1942 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: akvatinta
Šířka: 14 cm, výška: 16 cm, rámování: 37 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč