Kytice

Autor: Martin Salcman
(1896 Druztová u Plzně, Rakousko-Uhersko - 1979 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 39 cm, výška: 52 cm, rámování: 65 x 52,5 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 19.09.2019 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč