290. Při žních
Autor: Martin Salcman
(1896 Druztová u Plzně, Rakousko-Uhersko - 1979 Praha)
signováno vpravo dole, volný list v paspartě. Vydáno při příležitosti výstavy v galerii Jos. R. Vylímka 1943.
Technika: suchá jehla
Šířka: 4,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 21 x 18,5 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč