Květina ve váze
Autor: František Bukáček
(1910 Křižánky - 1988 Tišnov)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 40,5
Konec dražby: 08.04.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč