148. Křeslo ve stylu Empíru
dřevěné čalouněné křeslo v empirovém stylu zdobené dřevořezbami Sfing, mírná poškození
Materiál: dřevo, datace: 20. století
Výška: 98 cm
Konec dražby: 10.04.2018 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 300 Kč