148. Nesignováno
olej na kartonu, Selky na louce, malba zašpiněna, rozměr 34 x 28 cm, rámováno 48 x 42 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč