148. Novák Vladimír (*1898-?)
olej na kartonu, Letní krajina, sign PD, 50x70cm, rámováno 60x80cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč