117. Větrný den
Autor: Vlastimil Kačírek
(1895 Pavlovec (Chorvatsko) - 1970 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 36 cm, rámování: 46,5 x 61 cm
Konec dražby: 11.01.2023 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč