41. Větrný den
Autor: Vlastimil Kačírek
(1895 Pavlovec (Chorvatsko) - 1970 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 36 cm, rámování: 46,5 x 61 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:13 SELČ
Zbývá: 12d 14h 10m 42s
Vyvolávací cena: 800 Kč