140. Rybník
Autor: Vladimír Šavel st.
(1921 Kopisty - 2006 Teplice)
Signováno a datováno vlevo dole tužkou, přisouzeno autorovi
Technika: tempera, datace: 1979
Šířka: 49 cm, výška: 32,5 cm, rámování: volný karton
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.08.2023 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč