Podzim na Třeboňsku
Autor: Přemysl Straka
(1926 Terezín - 2003)
signováno vpravo dole, na revers štítku, rámováno
Technika: akryl na sololitu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 44,5 x 54,5
Konec dražby: 06.02.2024 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč