Vesnice
Autor: Karel Walter Jizerský
(1892 Benátky nad Jizerou)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 52 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč