149. A. Červená - Citron
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 10 cm, výška: 10 cm, rámování: 15 x 15 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč