Sörösz - Sedící akt
signováno a datováno vlevo dole
Technika: fix, datace: 1972
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč