149. Veverka
Veverka, olej na kartonu, sign PD, Zimní vesnice, 48x68cm, rámováno 60x80cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč