201. Praha
Autor: Vladimír Křepinský
(1917 - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 54,5 x 73 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč